UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
STRONA GŁÓWNA O PROJEKCIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY POMOCE FAQ WYNIKI KONTAKT

02.09.2018

MAPA POMOLOGICZNA

Witamy w nowym roku szkolnym!

 

Przypominamy, że do 15 września czekamy na Wasze zgłoszenia starych drzew owocowych do Mapy Pomologicznej, która powstaje we współpracy z Polską Akademią Nauk  - Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej.

 

Aby ułatwić Wam zadanie przygotowaliśmy krótką instrukcję jak wypełnić formularz. Zawarte w niej informacje poprowadzą uczniów i nauczycieli krok po kroku przez proces uzupełniania mapy.

 

INSTRUKCJA ZGŁASZANIA DRZEW DO MAPY POMOLOGICZNEJ.PDF

 

Udział w tworzeniu mapy pomologicznej nie jest obowiązkowy, jest to zadanie dodatkowe. Pamiętajcie jednak, że samo przystąpienie do wyszukiwania drzew, przyznawane jest 20 punków dodawanych do klasyfikacji ogólnej Etapu II. Wykonanie zadań Etapu III punktowane jest oddzielnie. Przewidziane zostały również oddzielne nagrody, o które warto zawalczyć! 

 

 

03.07.2018

INSTRUKCJA ZGŁASZANIA DRZEW DO MAPY POMOLOGICZNEJ ​

Aby ułatwić zespołom konkursowym zgłaszanie drzew do mapy pomologicznej przygotowaliśmy krótką instrukcję jak wypełnić formularz. Zawarte w niej informacje prowadzą uczniów i nauczycieli krok po kroku przez proces uzupełniania mapy.

 

INSTRUKCJA ZGŁASZANIA DRZEW DO MAPY POMOLOGICZNEJ.PDF

 

Udział w tworzeniu mapy pomologicznej nie jest obowiązkowy, jest to zadanie dodatkowe. Jednakże za samo przystąpienie do wyszukiwania drzew, przyznawane jest 20 punków dodawanych do klasyfikacji ogólnej Etapu II. Wykonanie zadań Etapu III punktowane jest oddzielnie. Przewidziane zostały również oddzielne nagrody, o które warto zawalczyć! Opiekunem merytorycznym Etapu III jest Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologiczne j, od lat zbierająca informacje o starych drzewach tradycyjnych odmian.

 


 
LOGIN:
HASŁO:

  |     |     |     |     |